Ne okudun? Ne izledin?

Merhaba,

2018 yılına girerken kendi kendime bir söz vermiştim tüm yıl boyunca izlediğim filmleri, okuduğum kitapları not edecektim. Daha önceki yıllarda hep ilk iki ay not edip, sonra sallamıyordum açıkcası. Bu sene başardım, aylık çizelge yapıp hepsini not ettim fakat o kadar az kitap okumuşumki. Neyse burada sizinle de paylaşıyım biraz utanır daha çok kitap okurum belki.
50 film
14 kitap
2 yabancı dizi
2 tiyatro
Bunların arasından en sevdiklerimi yazayım birkaç tane dedim ama etkilendiğim bir film veya kitap yok.
Neyse bu sene inşallah daha verimli geçer umarım. Sizinde etkilendiğiniz filmler, kitaplar varsa yorum olarak yazın faydalanalım. Benim 2017 yılında okuduğum bir kitap vardı Paulo Coelho'nun Simyacı adlı kitabı, mesela bu gerçekten çok çok güzeldi. Bunu herkesin okumasını tavsiye ederim.En etkilendiğim, defalarca izlediğim film ise, yönetmenliğini Mel Gibson'un yaptığı 2006 yapımı Apocalypto filmidir.
Neyse çok uzattım.
Görüştüğümüz zaman görüşürüz.

6 yorum:

 1. Merhabalar,sizi yeni keşif ettim.Faydalı içerik ile dolu blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.Bana da beklerim.(tariflimutfak/sibelinyemekleri)Başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 2. Canım benim ne güzel olmuş bloğun 🌼🤗💗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bernis senin gönderdiklerin harikaydı onları kullanamadım çünkü sayfaya çok büyük geldi, dikdörtgen şeklinde de küçültemedim :( Kendimce öncekinden daha iyi bir hale getirmeye çalıştım işte teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Merhabalar.
  2018 yılında okuduklarınız ve izlediklerinizle ilgili çetele tutmuşsunuz. Ne güzel. Bana göre sizin 2018 yılı karneniz çok güzel. Ben sizin bu yaptıklarınızın karşısında hiç birini yapamadım demeye cesaretim yok. Ama gerçek bu. İnşAllah 2019 yılında daha çok okuyup, daha çok izlersiniz. Bana da biraz bulaşır da en azından bir kitap okudum diyebilmeliyim.
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. İnşallah sizde sevdiğiniz türden bir kitapla veya bir film ile başlarsınız.

   Sil
 4. Bloğunuzu çok sevdim bana da beklerim ❤😊
  .
  http://fatofotofan.blogspot.com

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...